Луксузна кутија за накит од 130.000 евра – Роналдо чести


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Георгина Родригез се пофали со скапоцениот подарок што го доби од Кристијано Роналдо.

„Се уште сум без зборови“, напиша таа покрај фотографиите од кутијата со накит со потпис на Луис Витон.

Голем куфер со розова внатрешност го привлече вниманието и на нивните деца, па си играа со необично дизајнерско парче.

Цената на ова луксузна кутија за накит е околу 130.000 евра.

Инаку, партнерката на Роналдо е голем обожавател на луксузни модни брендови, па често може да се види со чантите Биркин, инаку најскапите чанти во светот.