Лили Ермак – жена, мајка, Инстаграм кралица

Лили Ермак е родена во 1980 година, во Русија. Оваа млада сопруга, мајка, блоегрка и супермодел денес растура на социјалните мрежи, а своите обожаватели најчесто ги држи загреани преку Инстаграм платформата.

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

Дури 1,1 милиони фанови имаат редовен увид во нејзините жешки фотки со витката става и бујните облини од оваа Русинка кои се направени во приватни и професионални моменти.

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on

A photo posted by Лиля (@lilyermak) on