Славни

Лила во ново провокативно издание (ФОТО)

Атрактивната водителка на ТВ екраните, Лила Филиповска, повторно објави одлични фотографии за фановите.

Имено, Лила на својот фејсбук профил, постираше нови провикативни фотографии, на кои фановите речиси и се навикнати.

Погледнете ги новите изданија во продлжение:

извор: фејсбук профил на Лила Филиповска

Advertisements
To Top