Славни

Лила Филиповска со нов „СКАНДАЛ“

Кога станува збор за фамозната Лила Филиповска, таа секогаш знае како со стил да го привлече вниманието на јавноста. Овој пат тоа го направи со „Скандал“.

Не, не станува збор за некаков љубовен или друг вид на скандалозен настан или слично. Среде центарот на Скопје, сместена во лежалка и облечена во розов бикини, Лила го рекламираше новото издание на парфемот „Скандал“ за кој таа е заштитно лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Advertisements
To Top