Лидија Вукичевиќ на плажа – егзотика „на квадрат“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Балканската ѕвезда Лидија Вукичевиќ е како виното, нејзиниот физички изглед со годините како да се подобрува, па таа негува еднакво атрактивно тело и заводлив сексапил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Вукичевиќ редовно ги импресионира нејзините обожаватели со жешки и провокативни фотографии на социјалните мрежи, па така беше и со нејзината последна серија објавени кадри на кои позира на плажа, облечена во бикини кои ги истакнуваат нејзините жешки облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

„Таа е жена од милион долари“, беше еден од коментарите на атрактивните и егзотични фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on