Леташе меѓу пречките: „Појачано“ Фиќо го запали асфалтот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Доказ дека форматот и димензиите на автомобилот не се предуслов и пречка за иновативните автомеханичари од него да направат моќна и бескомпромисна машина која ќе го гори асфалтот под своите гуми.