Куба Гудинг Џуниор „страда“ после разводот


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Славниот холивудски актер Куба Гудинг Џуниор минатата година реши да стави крај на 22-годишниот браксо Сара Кафер, па папараците сега го „уловија“ како „страда“ на плажите во Мајами, придружуван од жешки и сексапилни девојки.

Папараците викендов го фотографираа како ужива во вино, убави девојки и сонце на забавата во вилата на Версаче на Мајами.

Со широка насмевка, чаша вино, во опуштена атмосфера, Куба лежерно уживаше меѓу жешките убавици.

50-годишниот актер има два сина, Спенсер (23) и Мејсон (21) , како и ќерката Пајпер (11).