Кристен Стјуарт во топлес издание: Се чувствувам моќно (18+)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Кристен Стјуарт не се потпира уште на старата слава стекната со Twilight, туку постојано бара нови предизвици и улоги за да го изрази својот актерски талент.

А овој пат без проблем се раслече за потребите на улогата во филмот Personal Shopper.

Во филмот јаигра младата Американка која работи за славна личност во Париз. Иако животот за неа е исполнет со гламур, таа емоционално се потресува поради смртта нас својот брат близнак.

Kristen Stewart Topless [NSFW]

„Тие сцени ме наведоа да се чувствувам моќно, не затоа што ја соблекувам облеката, туку затоа што сум допрела до најдлабоките слоеви на својот лик“, изјави таа за E! News.