Кортни, облечи се, ти „прелева“ задникот

„Качен“ во прегратките на нејзиното новото момче Тревис Баркер, Кортни Кардашијан се „расфрла“ со нејзините облините во минијатурно бикини.

„Исто како во рајот“, напиша таа во објавата покрај фотографијата што собра четири ипол милиони лајкови за само десет часа.

Кортни Кардашијан и Тревис Баркер не ја кријат својата вљубеност. Тие често објавуваат фотографии на своите профили на социјалните мрежи.