Малиов е луд!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Kоја е врската меѓу виолончело и хармоника? Без гајле, Мартин го има одговорот

Врската се вика музички талент, а Мартин Кутнар е батката кој покажа на дело како се имплементира тој талент. Со мистериозна почетна изведба на виолончело, преку префрлање на хармоника, настапот го заврши со екстатичен и динамичен перформанс кој и жирито и публиката ги крена на нозе.