Славни

Кога се „фатија“ кога се разделија: Дрејк наводно ја напушти Џеј Ло за оваа порно ѕвезда

Иако прилично гласно се шушкаше дека е во врска со Џенифер Лопез, раперот Дрејк на состанок минатиот викенд отишол со пензионираната порно ѕвезда Рози Дивајн. Како што може да се очекува, Џеј Ло не реагирала баш најдобро на тоа.

A photo posted by rosee divine (@frenchrosebud2) on

Освен што го „улови“ Дрејк, Рози може да слави и поради фактот дека преку викенд, благодарение на состанокот со Дрејк, повторно дојде во центарот на вниманието. Имено, според статистиките со бројки за пребарувања на PornHub за 25 јануари, пребарувањето на нејзиното име скокнало за 2.565 проценти.

A photo posted by rosee divine (@frenchrosebud2) on

А со што тоа наводно го има заведено Дрејк и засенето Џеј Ло, можете да проверите на фотките од нејзиниот Инстаграм.

A photo posted by rosee divine (@frenchrosebud2) on

A photo posted by rosee divine (@frenchrosebud2) on

A photo posted by rosee divine (@frenchrosebud2) on

To Top