Киниса работата: Разголената ММА „фајтерка“ само за очите на најпосветените обожаватели


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Популарната ММА „фајтерка“ Пејџ ВанЗант, која на Инстаграм ја следат речиси 3 милиони обожаватели, ја отвори страницата PaigeFanZant.com, според моделот на Only Fans.

Таа неодамна дебитира во БКФЦ, промоција на која боксуваше без ракавици и во која пристигна од УФЦ, каде не била задоволна од својата заработувачка. Наводно, БКФЦ и плаќа 800.000 долари по натпревар.

Да потсетиме, OnlyFans е страница за возрасни каде различни жени објавуваат експлицитна содржина за возрасни кои ги наплатуваат, а нејзината приватна страница ќе работи на истиот принцип.