Славни

Ким Кардашијан повторно немилосрдна кон машката популација! (фото + видео)

Ким Кардашијан е една од најпосакуваните жени на светот, а многу мажи неможат да одолеат на нејзините облини. Американската старлета редовно користи Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави навистина жешки селфи фотографии.

Еве неколку од нејзини фотографии.

Како бонус следува жешкото видео. Уживајте!

To Top