Ким Кардашијан: „Бев на екстази кога ја направив порно снимката“


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Во последната епизода од реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“, Ким Кардашијан откри дека била под дејство на екстази кога се омажила за нејзиниот прв сопруг, продуцентот Дејмон Томас, но и кога ја снимиле порно снимката со нејзиниот бивш дечко Реј Џеј.

„Кога прв пат се омажив бев на екстази. Кога прв пат пробав такво нешто, се омажив. Кога пробав втор пат – снимив порнич“, ѝ кажува Ким на нејзината сестра Кендал Џенер и на Скот Дизик, бившиот дечко на Кортни Кардашијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Сите го знаат тоа, можеш да видиш како ми се тресе вилицата“, му објаснува таа на Дизик кој е (демек) изненаден од нејзиното признание.

Ким го сними домашното порно видео со Реј Џеј во 2003 година, а четири години подоцна снимката беше споделена на интернет и ја лансираше Ким во врвот и кремот на светската шоубизнис сцена.