Кармен Електра тасма гола го запали Инстаграм (18+)


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Кога славната актерка и сексапилна убавица Кармен Електра ќе објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм, тоа секогаш предизвикува мала еуфорија кај нејзините следбеници на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

А кога ќе ги „испочитува“ со неколку фотки на кои позира угул гола, тоа е вистински празник за нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

И на 47 години, оваа заводничка поседува нескротлив сексапил и провокативна аура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on