Вебкафе

Кармата е „кучка“: Бегаше од полицијата, но…

Маж од Северна Вирџинија беше прегазен од сопственото возило, додека излезе од возилото во движење за да и избега на полицијата.

Според извештајот на полицијата од округот Ферфакс, триесетгодишниот Исак Бонс не бил повреден, а бил уапсен за возење под дејство на опијати.

На видеото се гледа како Бонс излегува од својот автомобил, кој е во движење, па го удира.

Advertisements
To Top