Камерон Дијаз гола во базен, 1999 – жешки фотки (18+)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Во 1999 година, една од најсексапилните холивудски ѕвезди, тогаш 26-годишната убавица од филмoвите Mask, Fear And Loathing In Las Vegas и Everyone Is Crazy About Mary, Камерон Дијаз, беше во врвот на својата слава и убавина. А доказ за ова второво се фотките кои ги направи позирајќи во базен, нормално, гола и заводлива.