Како е изнервиран: Том Круз им се дере на соработниците во снимањето на новиот „Невозможна мисија“ (аудио)


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Славниот холивудски актер, режисер и продуцент, Том Круз, го снимиле како им се дере и ги „пи*кара“ работниците од екипата на „Невозможна можна мисија 7“ заради недоследно почитување на ковид протоколи. Јавноста не го знае како таков, па еве…изненадување. Ништо од скиентолошката смиреност.