Ја обвини Miss Bum Bum дека има вештачки задник, па сега треба да плати дебела казна


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Огорчена девојка од натпреварувањето Miss Bum Bum мора да плати 30.000 долари казна откако је тргна победничката лента од крунисаната мисица обвинувајќи ја дека има вештачки задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC UVA??REVISTA?️SEXY.08/2018? (@mcuvadofunk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC UVA??REVISTA?️SEXY.08/2018? (@mcuvadofunk) on

Последното издание на популарното бразилско натпреварување стана општ хаос откако второпласираната Алин Ува ја тргна победничката лента од Елен Сантана и ја обвини дека има вештачки задник со недозволени импланти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellen Santana (@ellensantanaoriginal) on

„Ја зграпчив траката бидејќи сум единствената која ја заслужи победата. Јас го претставувам стварниот бразилски задник и никој не може да ми го одземе тоа. Трите девојки кои добија најмногу гласови имаат вештачки задници од силикон. Тоа не е праведно“, револтирано им говореше Алин на новинарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC UVA??REVISTA?️SEXY.08/2018? (@mcuvadofunk) on

Организаторите на настанот изјавија дека Ува, која на социјалните медиуми се претставува како Miss Bum Bum, одбила да ја врати победничката трака на официјалната победничка на натпреварувањето. Велат дека од нив таа добила пет дена да ја врати лентата и да плати казна за рушење на угледот на натпреварувањето и кршење на договорот. Во спротивно ја чека тужба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC UVA??REVISTA?️SEXY.08/2018? (@mcuvadofunk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC UVA??REVISTA?️SEXY.08/2018? (@mcuvadofunk) on