Славни

Им пркоси на годините: Шерон Стоун се разигра во бикини покажа одлично тело

Ја сметаат за секс симбол уште од улогата во Basic Instinct, ама изгледа дека тој епитет може да го носи и на прагот од седмата деценија од животот.

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Иако од иконската улога поминаа повеќе од 25 години, Шерон Стоун и денес изгледа одлично, а доказ за тоа е и нејзиното последно видео кое го објави на социјалните мрежи.

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Неодамна го прослави својот 59-ти роденден, а тврди дека за нејзината одлична фигура, освен гените, заслужни се пред сè, здравата храна и редовното вежбање.

Убавата актерка и понатаму работи со полна пареа, па во текот на оваа година ќе имате можност да ја видите во дури пет нови филмски наслови.

To Top