Голотија „на тацна“: Бијонсе и Џеј Зи не сте ги виделе во вакво издание


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Како ретко кој славен брачен пар, мегапопуларните Џеј Зи и Бијонсе се едно од најславните музички семејства во светски рамки кои, кога станува збор за приватноста во домот, особено во спалната, квалитетно се посветени на зачувување на дискрецијата и интимноста. Или барем досега беше така.

Фотографиите кои Бијонсе и Зи ги објавија, направени во нивната спална соба ги изненадија сите нивни обожаватели.

Откривањето на подлабоки и интимни детали од нивниот најинтимен и најприватен простор, споделувајчи досега никогаш објавени фотографии од нивната спална соба, беше потег кој никој не го очекуваше од нив (не дека некој се буни заради тоа). На една од нив, Бијонсе е целосно гола, легната во прегратките на нејзиниот сопруг, кој исто позира гол.

A post shared by Hip Hop N More (@hiphopnmore) on

На друга фотографија Бијонсе позира целосно гола на плажа.

Овие фотографии биле објавени во книгата за нивната турнеја “On the Run Tour”.