Голи фотки од Амбер Херд: Бившата од Џони Деп и Илон Маск „како од мајка родена“


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Откако фотографиите од голите гради на идната принцеза Меган Маркл ја обиколија планетата, на ист пат тргнаа и „гулабите“ од бившата на Џони Деп и Илон Маск, убавата актерка Амбер Херд.

Интернет сајтот кој досега ги има објавено разголените компромитирачки фотографии од многу познати фаци, сега се нафрли на Амбер Херд и ги објави нејзините приватни експлицитни фотки, кои можете да ги погледнете ТУКА.

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Актерката, освен по нејзините улоги, е позната и по бурниот развод од Џони Деп, кого го обвини за психичко и физичко насилство, позирала гола пред огледало, во када, во кревет, во канцеларија – а сега сите тие кадри се достапни за широката јавност.

Амбер (31) има глумено во неколку филма како The Justice League Part one, Magic Mike XXL, Machete Kills, The Rum Diary и Zombieland.

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Од 2007 до 2008 година беше во врска со актерот Криспин Гловер, а од 2011 со фотографот Тасја ван Ри. Во 2015 година се омажи за Џони Деп, после тригодишна љубовна врска. Се разведоа во 2017 година, после што Амбер почна врска со милијардерот Илон Маск. Прекинаа бидејќи едноставно немаа доволно време за да бидат заедно поради обврските.

Повеќето фотки протекоа уште во 2014 година, но некои наводно се нови.