Славни

Годините не и можат ништо: Шерон Стоун во чипкасти гаќи покажа зошто е секс-симбол

Поради улогата во „Ниски страсти“ Шерон Стоун се здоби со титулата секс-симбол, па иако поминаа децении, сеуште ништо не се променило.

Славната актерка во март ќе наполни 60 години, но тоа воопшто не се приметува по нејзиното тело и изглед.

Шерон го докажа тоа уште еднаш на едиторијалот кој го правеше за познатиот магазин „GQ” каде на себе имаше само бела кошула и црни чипкасти гаќи.

Во еден момент Шерон максимално опуштена изведува секси танц и уште еднаш потврдува дека годините не и можат ништо – тие минуваат, таа останува секс-бомба.

Advertisements
To Top