Славни

Гочева и Корубин мерачат на Миконос

Поп пејачката Каролина Гочева и уметникот Михаил Корубин за дестинација за својот летен одмор го избраа фамозниот грчки остров Миконос.

Славниот македонски пар ужива во прошетките низ островот, а Каролина, иако тие одбегнуваат да споделуваат приватни фотографии на социјалните мрежи, сепак не пропушти можност да ги поздрави своите обожавтели од Миконос.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top