Славни

Чаламење на кланот: Има само 5 месеци, а поседува обувки од 22.000 долари

Иако малечката од риалити ѕвездата Кајли Џенер, бебето Сторми, има само 5 месеци, веќе „поседува“ (како да разбира што поседува) скапоцена и луксузна бебешка облека со која е полн нејзиниот бебешки плакар.

Кајли на социјалните мрежи се испофали со лксузната колекција бебешки обувки која кланот Кардашијан/Џенер ја спремил за малата Сторми, а која се проценува на вредност од 22.000 долари.

Најпопуларно

To Top