Го згреши костимот за капење после солариум – следеше инстант ремет на Инстаграм

Убавата Русинка Олја Исаева, која е доста популарна на социјалната платформа Инстаграм, поради една грешка стана предмет на потсмев и ремет на споменатата мрежа.

Откако веројатно претерала со соларизирањето на своето тело, таа на видеото на кое правеше „underboob“ позирање, покажа интересен костим за капење кој откри дека малку се подзаборавила во солариумот.

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

Убавицата од Челјабинск, сепак, не се загрижи многу за тоа, па продолжи да објавува провокативни фотки и покрај мезето кое го направија со неа нејзините Инстаграм следбеници.

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on