Го запроси сопственичката на најубавото тело во светот, а тој ја одби!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Секси актерката Кели Брук, за кој експертите тврдат дека го има најсовшреното тело на светот, го запроси својот дечко Џереми Паризи, а тој ја одби, открива за интервју на едно списание.

Кели признава дека ја прекршила традицијата и го поставила прашањето на својот тригодишен дечко, но тој ја стишил и и рекол да не го прави тоа во јавноста.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

„Кога бевме во Антигуа, гледајќи го залезот на сонцето го прашав Џереми дали ќе ме земе за жена“ раскажува таа.

„Но тој ми рече да бидам тивка бидејќи има луѓе околу нас“ додава Кели.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Сепак, без оглед на тоа што сака да се омажи, децата не и се приоритет.

„Па што ако немам деца, не е крај на светот. Го сакам својот живот и морам да се откажам од многу работи доколку имам деца, па затоа тоа не ми е приоритет“ изјавува актерката.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on