Го фати сопругот со љубовницата, па збесна – во колата имаше и дете (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Една руска сопруга буквално полудела кога го фатила својот сопруг со љубовницата, па неконтролирано почнала да удра со својот автомобил во возилото од швалерката.

Според очевидците, во возилото на љубоморната сопруга имало и дете. Токму поради детето сопругот ја молел лутата жена да размисли, но тоа не ја сопрело.

Не е познато како се завршила семејната драма, но извесно е дека љубоморната сопруга уништила два автомобили. Овој инцидент не бил пријавен во полиција.