Славни

Глетка која остава без здив: Кара Делевињ целосно гола во жешка секс сцена (видео 18+)

Кара Делевињ сними доста жешка секс сцена за филмот Tulip Fever, кој овие денови се прикажува по кино салите.

Во сцената, славната манекенка е целосно гола и во секс клинч со партнерот Метју Морисон. Истата е снимена уште во 2014 година, но поради бројни одложувања, публиката филмот може да го погледне дури сега.

Станува збор за историска драма снимена според книгата од писателката Дебора Могах и ја раскажува приказната за омажена жена која се вљубува во сликар кој треба да го наслика нејзиниот портрет.

To Top