Славни

Гаќичките и градите „на тацна“ – Рита Ора бескомпромисна во друштво на новиот дечко

Во бел фустан од тантела преку кој можете да погледнете и малку повеќе од што треба, Рита е забележана на суши вечера со новото момче Ендрју Ват.

За гламурозниот изглед на пејачката, придонесоа и сребрените обетки, како и белата наметка која ја носеше на себе.

Во претходно интервју, таа изјави дека со новото момче поминуваат добри заеднички моменти и дека им е убаво. Тие се заедно уште од декември кога таа ја објави јавно врската на својот Инстаграм профил.

To Top