Фустанот ја направи уште посексапилна: Дали го гледате деталот поради кој гори Инстаграм?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Деми Роуз (21) реши да ја преземе титулата на главна трендсетерка од Кајли Џенер и на тоа, според она кое може да го видиме на нејзиниот Инстаграм профил, вредно „работи“.

Овој пат одлучи да позира облечена во фустан со неверојатно длабоко деколте, а како тоа да не беше доволно само по себе, таа реши и својот градник да го „заборави“ дома.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Откако фотката ја закачи на Инстаграм, коментарите беа фокусирани исклучиво на нејзините гради. А Деми реши дополнително да ја загрее атмосферата со фустан со исто деколте, но овоја пат сето тоа снимено во видео формат.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on