Фризерот му направи импресивна преобразба (снимка)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Типот од видеото две години ја растел косата со неверојатно обликувани кадрици, за после толку време да реши да го промени својот стил.

Неговата коса е исклучително квалитетна, па фризерот барем 10 пати го праша клиентот дали е сигурен во тоа што сака да го направи, на што тој упорно одговора потврдно. Единствено што побара е по потстрижувањето и понатаму да има долга коса, а не класична „машка фризура“.