Фото + Видео: Ова е Прилепчанецот кој ја „поништи“ Моцарт, а ова се неговите тикети!


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Како што вчера дознавме, обложувачот Ване Лесновски од Прилеп ја доби најголемата добивка на Балканот, а може да се каже и во Европа. Тој за „ситни“ пари доби неверојатни 600.000 евра на вкупно 7 изиграни тикети.

Последни натпревари беа вчерашните дуели од ЛШ каде што дуелот помеѓу Севиља и Манчестер Јунајтед го чекаше со двојна шанса Х2, а натпреварот помеѓу Шахтјор и Рома му беше изигран 2-5 гола.

Во прилог ви ги претставуваме тикетите:

ИЗВОР: КЛАДЕЊЕ.МК