Славни

Фото: Урнебесниот стајлинг на Викторија Бекам предизвика лавина реакции!

Викторија Бекам им го честиташе на своите обожаветли Денот на благодарноста на многу необичен начин!

Имено, сопругата на Дејвид Бекам за оваа прилика се преправи во мисирка, која е заштитен знак за овој празник кој се слави во САД.

„Среќен Ден на благодарноста“, напиша Викторија на Инстаграм, а нејзиниот стајлинг предизвика лавина на реакции на интернет.

To Top