ФОТО: Таа е бразилската „муза“ и е спремна за Мундијалот


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Останаа уште два месеци пред почетокот на Мундијалот, а „кариоките“ во Русија ќе имаат специјална поддршка.

Имено, бразилскиот топ модел Изабел Гуљар е спремна за навивање и уште сега го ибезбеди сите потребни реквизити за навивање.

Не се ни сомневаме дека со нејзиното појавување на трибините, ќе ги засени фудбалските ѕвезди.

Noronha 26.12.17 ?? #brasil #doisirmaos #underwaterphotography by @neuronha

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on