ФОТО: Секси манекенка со безобразна понуда до Салах


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Мохамед Салах оваа сезона брилјира во дресот на Ливерпил и го воодушеви целиот фудбалски свет, па сигурно ќе биде еден од кандидатните за „Златната топка“.

Секој потег на Салах предизвикува воодушевување, а сега Египќанецот се најде и на насловните страни на таблоидите и тоа поради провокативната понуда која му ја испрати секси манекенката Аманда Харингтон.

@bikinigenieswimwear ??

A post shared by Amanda Harrington (@missamandaharrington) on

Имено, Аманда сака да се запознае со Салах, но му понуди и нешто повеќе од запознавање. Сепак, следеше одговор на Салах кој воодушеви многумина.

„Во брак сум, и не обрнувам внимание на така неважни работи“, порача Салах.

Second bit of sun in 8 days so i’m milking it! ??????♀️ Bikini- @bikinigenieswimwear

A post shared by Amanda Harrington (@missamandaharrington) on