Фото: Секси Бугарка со своите гради го прогнозираше точниот резултат од вечерашниот спектакл


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Ќе видиме дали ќе погоди…

Атрактивната Бугарка, Нефи Иванова го прогнозираше исходот од ¼ финалниот натпревар помеѓу Јувентус и Реал Мадрид.

Иванова која иначе е голем фан на италијанскиот шампион, точниот резултат го напиша на своите гради. Нефи прогнозираше победа на Јувентус од 2:1.

 

Прогноза? ? #sexypredictions #efbet

A post shared by efbet (@efbet) on