Фото: Роналдо и Георгина испратија поздрав од авион!


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Кристиано Роналдо и неговата вереница Георгина очигледно уживаат во заедничкиот живот, а својата љубов ја делат и со милионите следбеници на социјалните мрежи.

Па така Роналдо вчера на Инстаграм објави фотографија како ужива со Георгина во авион, а истата предизвика лавина коментари поради еден детал.

Георгина изгледа не обрна внимание каде ја држи раката при фотографирањето…

View this post on Instagram

Moments ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on