Славни

Фото: Оваа згодна Русинка го освои срцето на Фернандо Алонсо!

Популарната руска манекенка Вики Обинткова на Инстаграм ја следат милиони обожаватели.

Убавата Русинка често се фали со својот восхитувачки сексипил, а на него падна и повеќекратниот шампион во Формула 1, Фернандо Алонсо.

Вики му помогна на Алонсо брзо да заборави на раскинувањето со новинарката Лара Алварез, а медиумите тврдат дека меѓу нив љубовта цвета веќе неколку месеци.

To Top