Фото: Новата девојка на Марко Јариќ е „копија“ на Адриана Лима


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бившиот НБА кошаркар, Марко Јариќ веќе два месеци е во врска со црногорската манекенка, Сања Брновиќ.

Марко и Сања се запознале во Црна Гора, а кошаркарот инсистирал да ја кријат нивната врска од јавноста.

???

A post shared by Sanja Brnovic (@brnovicsanja) on

Коментарите на социјалните мрежи и во медиумите се исти – Сања е копија на неговата поранешна сопруга, славната Адриана Лима.

?

A post shared by Sanja Brnovic (@brnovicsanja) on

☺️

A post shared by Sanja Brnovic (@brnovicsanja) on

A post shared by Sanja Brnovic (@brnovicsanja) on