ФОТО: Нивес Целзијус предизвика бура од хормонални реакции кај своите фанови!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Пејачката ги бомбардираше своите пријатели со секси фотографии од одморот, а во прв план беа нејзините бујни гради.

Нивес Целзијус секогаш знае да привлече внимание, а за тоа најчесто и помагаат нејзините бујни гради кои често ги истакнува. Пејачката и овој пат го нагласи своето деколте, објавување на Инстаграм уште една серија од секси фотографии од одморот.

„Само сол“ напиша Нивес на фотографиите, а оваа серија фотографии кај фановите предизвика бурни хормонални рекации.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on