Жена прави склекови без раце! (ВИДЕО)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Се работи за фитнес инструкторката Хати Бојдл која докажува дека и жените можат да бидат јаки. На сите мажи да ви е срам што ве мрзи да трчате 100 метри 🙂

Погледнете: