ФОТО: Најпознатата плус сајз манекенка ги излуди фановите со фотки во бикини


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Најпознатата и најуспешната плус сајз манекенка на светот се одмара на Бали во друштво на нејзината мајка, а тоа значи дека нема да пропушти да ги почести своите обожаватели со жешки фотки во бикини.

Ешли Греам воопшто нема проблем со вишокот килограми, баш напротив оваа плус сајз манекенка гордо позира во минијатурни бикини, а нејзините облини се магнет за стотици илјади обожаватели на Инстаграм.

✌??✌?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Ешли е на одмор на Бали со мајка и, а и двете како што се гледа на сликите, одлично си поминуваат.

Teaching mom how to casually model?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Time to tan that tummy Mama!!! It's her first time in a ?1984!!!

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Bali Fun with Mama Graham?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Beach Bum?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

?????? get this string?from @swimsuitsforall link in bio

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on