Фото: Девојките на фудбалерите издоминираа на церемонијата на Манчестер Јунајтед!

Синоќа Манчестер Јунајтед организираше церемонија на која се доделуваа награди за најдобрите, но фудбалерите не беа единствени кои беа во центарот на вниманието.

Секако, главни беа нивните поубави половини, особено девојките на Смолинг и Давид де Геа, кои воодушевија со нивните деколтеа.

Брачниот пар Матиќ, Немања и Александра, воодушеви со елеганџијата, а девојката на Лук Шо со краткото фустанче.