Славни

Фото: Девојката на бившиот голман на Јунајтед ја призна својата опсесија!

Чудна опсесија и зависност има Нора Сегура, девојката на некогашниот голман на Манчестер Јунајтед и Евертон, Тим Хауард.

Сегура не се срамеше да открие дека секси селфите се нејзиниот фетиш, но во комбинација со нивно јавно објавување.

Доказ за тоа се многуте перверзни фотографии кои ги сподели преку социјалните мрежи. Уживајте!

21-11nora2

21-11nora3

21-11nora4

21-11nora5

Advertisements
To Top