Филмскиот вестивал во Венеција може да се затвори: Георгина Родригез го „украде шоуто“


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Девојката на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез го „украде шоуто“ на отворањето на Венецијанскиот филмски фестивал.

Синоќа беше отворен еден од најпрестижните филмски фестивали, а покрај бројните ѕвезди се појави и Георгина во фантастичен стајлинг.

Девојката на Роналдо блесна на црвениот тепих, па фотографите долго време бараа најдобар кадар.

Португалецот не беше покрај неа, очигледно има останато во Торино поради обврсите во Јувентус.