Федерер на слатки маки: Обожавателка без гаќички му се истопори на плажа

По освојувањето на мастерс турнирот Индијан Велс, Швајцарецот Роже Федерер, одлучи да ужива по плажите во Мајами, каде повторно не може глава да подигне од фановите кои постојано сакаат да се фотографираат со него.

Интересна е ситуацијата кога Федерер на една од плажите во Мајами, е фотографиран со негова навивачка, која е во доста експлицитно издание, без гаќички на неа, а на папараците не им беше тешко да го овековечат тој момент на плажа.

Но, медиумите во Америка од оваа фотографија направија пародија, околу девојката и за тоа што и недостасува нејзе.