Фатално (с)облечена: Лопез провокативна во дизајн на Версаче


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Планетарно популарната латино диво, Џенифер Лопез, уште еднаш ги импресионираше како фановите, така и модните критичари, со нејзиниот моден избор и фатално жешката појава во дизјна на Версаче.

Популарната Џеј Ло поред скоро две децении во фантастичен зелен фустан се појави на доделувањето на Еми наградите, а еве ја сега повторно „распали“ со зелена провокативна комбинација.

Сега атрактивната пејачка почесно на завршницата на модната ревија на Донатела Версаче, се прошета по модната писта во Милано, во истиот фустан со кој го воодушеви светот и повторно ги остави мажите без здив.