Еве како тресеа 7,1 степени според Рихтер во Мексико (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Официјалната бројка на жртви и повредени уште се чека да биде соопштена од властите.