Еве како изгледа капење во 270 килограми Nutella (видео)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Кемре Кандал откако се прослави со видеото во кое се капи во када полна со лут сос, се одлучи за уште еден луд чекор.

Тој сега се капи во када наполнета со 270 килограми „Нутела“.

Кандал верува дека на тој начин ќе ја надмине славата од минатата видео-снимка, која беше гледана над девет милиони пати.